10 міст Франківщини можуть стати селищами (Місто)

  • 13.02.2020 14:17
10 міст Франківщини можуть стати селищами (Місто)

Наприкінці січня Кабін подав у ВР законопроєкт №2804 «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Ним передбачено, що статус міста зберігатимуть лише ті населені пункти, у яких проживає понад 20 тис. населення. А понад 5 тис. і менше 5 тис. – селище і село відповідно, пише Місто.

“Місто є населеним пунктом з переважно компактною забудовою, загальною чисельністю населення не менше ніж 20 тисяч жителів, на території якого розташовані промислові і переробні підприємства, підприємства комунального господарства, житловий фонд, та який має розвинуту соціальну, комунальну і транспортну інфраструктуру.

Селище є населеним пунктом, загальною чисельністю населення не менше ніж 5 тисяч жителів, утворення та розвиток якого пов’язані з розташуванням на його території підприємств, залізничних вузлів, гідротехнічних, інших споруд і об’єктів, та який має соціальну, комунальну і транспортну інфраструктуру.

Село є населеним пунктом, загальною чисельністю населення менше 5 тисяч жителів, який має соціальну, комунальну і транспортну інфраструктуру.

Міста належать до міських, а селища та села — до сільських населених пунктів”

Як підрахували в УГП, так, в один день із мапи України можуть зникнути 797 міст і селищ.

“Зокрема, і 10 міст на Івано-Франківщині. Галич (6 406), Бурштин (15 370), Снятин (10 210), Тисмениця (9 720), Городенка (9 508), Тлумач (8 632), Рогатин (8 461), Косів (8 278), Яремче (8198) та Болехів (10 770) потенційно можуть стати селами”.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин