В Україні почали підробляти гроші (Стопrор)

  • 24.01.2020 19:55
В Україні почали підробляти гроші (Стопrор)

НБУ зафіксував новий вид підробки банкнот номіналом 200 грн, пише Стопкор.

"Нещодавно Національний банк зафіксував вилучення з обігу нового варіанту підроблених банкнот номіналом 200 гривень зразка 2007 року (рік на банкнотах 2014). Йдеться, зокрема, про вилучення невеликої кількості – близько 40 підроблених банкнот, що збувалися у закладах торгівлі у різних регіонах України", - йдеться у повідомленні пресслужби НБУ, передає "UNN".

За інформацією НБУ, особливістю цих банкнот є те, що банкноти виготовлені на папері з двотоновими водяними знаками у вигляді літер S та мають імітацію ультрафіолетового захисту.

"Локальний багатотоновий водяний знак (портретне зображення Лесі Українки) та захисну стрічку імітовано друком із зворотного боку банкноти.

При цьому ефект зміни кольорів оптично-змінного зображення цифрового позначення номіналу "200" на лицьовому боці банкноти не імітовано", - йдеться у повідомленні.

За інформацією НБУ, такі підробки касири легко можуть виявити з використанням спеціальних детекторів.

Нагадаємо, за інформацією Нацбанку, у 2019 році в Україні найчастіше підробляли іноземні банкноти номіналом 100 доларів, а також 50 та 500 євро.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин