Прикарпатець став учасником шоу «Голос країни» (Галицький кореспондент)

  • 14.01.2020 18:28
Прикарпатець став учасником шоу «Голос країни» (Галицький кореспондент)

Іванофранківець став учасником вокального шоу “Голос країни і вже цього тижня з’явиться на великих екранах, пише Галицький кореспондент.

Про це Назар Яцишин повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

“Друзі, нарешті я можу прочинити завісу головного музичного шоу країни. Я учасник Голос країни 10 і вже цієї неділі, 19 січня о 21:00 ви зможете побачити, як я розпочну свій шлях на цьому проєкті. Це буде справжня битва за місця в командах тренерів”, – йдеться у дописі.

«Голос країни» — телевізійне співоче талант-шоу, що з 2011 року виходить на телеканалі «1+1». Участь у шоу забезпечують вокальні здібності та талант, а зовнішність і вік учасників мають вторинне значення. Шоу є українською адаптацією формату The Voice, створеного медіа-магнатом Джоном де Молом у Нідерландах.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин