Півсотні звільнених чиновників розпочнуть власну справу (Бліц)

  • 13.01.2020 18:14
Півсотні звільнених чиновників розпочнуть власну справу (Бліц)
Івано-Франківській області очікується масове скорочення чиновників райдержадміністрацій. Наразі в ОДА міркують над їхнім працевлаштуванням.

Про це йшлося на апаратній нараді у голови ОДА, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Якщо раніше повідомлялось, штатна чисельність РДА була 1812 посад, то тепер повинна складати 1221 працівник на 14 районів.

Керівник обласної служби зайнятості Василь Цимбалюк розповів, що у них 457 осіб пройшли анкетування. Водночас 60 - відмовились з невідомих причин.

Із анкетування стало відомо, що 59% опитаних хочуть займатись власною справою. Ще 19% - не визначились.

"Середній вік тих, хто підпадає під звільнення – 41 рік, середній стаж роботи – 11 років. Переважно це економісти. Дехто працевлаштовується сам, хтось виходить на пенсію. Щодо решти – то 210 осіб повинні звернутися до центру зайнятості і отримають наш супровід. Наразі 22 особи знайшли роботу до того часу, поки їх звільнять", - зауважує Цимбалюк.

За його словами, 57 осіб братимуть одноразову допомогу для починання власної справи.

"У нас є 223 вакансії які підходять для вивільнених чиновників. Також позитивно відгукнулися голови ОТГ на заклик працевлаштувати у себе фахівців з РДА. Так, у 13 ОТГ працевлаштують 29 осіб", - зауважив посадовець.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин