Косівську кераміку можуть внести до нематеріальної спадщини людства (Галицький кореспондент)

  • 09.12.2019 16:57
Косівську кераміку можуть внести до нематеріальної спадщини людства (Галицький кореспондент)

Косівську мальовану кераміку можуть внести до Репрезентативного списку нематеріальної спадщини людства ЮНЕСКО, пише Галицький кореспондент.

Про це розповів міський голова Косова Юрій Плосконос.

“Делегація з Косова в складі члена Національної спілки художників України Марії Гринюк та секретаря міської ради Романа Печіжака прибула в столицю Колумбії Боготу, де найближчим часом відбудеться засідання 14-ї сесії Міжурядового комітету по охороні нематеріальної культурної спадщини”, – пише він.

Одне з питань, яке розглядатиме ця сесія – номінування Косівської мальованої кераміки до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

“Так що просимо Божої помочі і тримаємо кулаки, щоб наша делегація повернулась з позитивним результатом”, – додає мер Косова.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин