Калушанка стала зіркою колекції XL від дизайнерки Євгенії Постолян (Вікна)

  • 01.12.2019 16:15
Калушанка стала зіркою колекції XL від дизайнерки Євгенії Постолян (Вікна)

У Івано-Франківську відбулася подія світу моди — Fashion show 2019, де вперше серед 12-ти колекцій була представлена і колекція XL дизайнера Євгенії Постолян.

Моделями колекції XL виступили жінки розміру більш ніж 46 або L, інформують "Вікна".

Іноді ми не можемо обирати розмір, який ми хочемо. Тому мусимо полюбити той, який нам дарувала природа і виглядати у ньому якнайкраще, розповіла калушанка Ольга Івасів, яка стала зіркою показу:

"Емоції переповнювали нас усіх, адже і дизайнерка, і моделі робили це вперше у своєму житті... Три місяці підготовки на пошиття колекції, примірки, навчання впевнено почувати себе на подіумі зробили свою справу. Показ пройшов емоційно, енергетично, харизматично та незабутньо...".

Ольга вірить, що це тільки початок і моделлю можна стати і в 35 років:

"Адже про таке ніколи не мріяла, але воно саме мене знайшло... З кожним роком вірю у те, що Бог справді поруч завжди і поступово згуртовує різних людей, яких об'єднує одна місія, щоб робити цей світ кращим".

Ольга Івасів вразила присутніх яскравою синьою сукнею, а дизайнерка вийшла у весільній сукні.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин