На Прикарпатті 46 тисяч людей з діабетом (Галицький кореспондент

  • 15.11.2019 01:36
На Прикарпатті 46 тисяч людей з діабетом (Галицький кореспондент

14 листопада світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом – одним із найпоширеніших захворювань. В Івано-Франківську з цього приводу також провели День діабету. Темою заходу обрали «Діабет в родині. Зрозуміти, прийняти та контролювати», пише Галицький кореспондент.

У програмі заходу – визначення рівня глюкози крові – вимірювання артеріального тиску; трансляція фільму «Сім кольорів життя»; тематичні бесіди про цукровий діабет у родині, його сприйняття, контроль та покращення якості життя; лекція для людей з діабетом.

“Ми відзначаємо день діабету. Звісно ж, це не свято, а день поінформованості. З одного боку, кількість людей з діабетом постійно зростає. З іншого – це не вирок, з цим можна жити, є багато відомих людей, в яких є діабет. На Прикарпатті налічується понад 46 тисяч таких людей, і їх кількість щороку зростає на 10%. Це світова тенденція”, – розповіла Оксана Марусин, експертка з ендокринології департаменту охорони здоров’я ОДА.

Крім того, заплановані активності для дітей та молоді, надання інформаційних матеріалів про діабет та самоконтроль.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин