У маршрутці чоловік загубив шестирічного онука (Бліц)

  • 09.10.2019 16:30
У маршрутці чоловік загубив шестирічного онука (Бліц)
До патрульних звернулись небайдужі громадяни та повідомили що знайшли дитину. Хлопчик, приблизно 6-річного віку, який дуже погано розмовляє, інформує Бліц.

Інспектори намагались з’ясувати в дитини, де він проживає і де його рідні, однак той не міг нічого пояснити, інформує пресслужба патрульної поліції.

Патрульні повідомили про подію працівників ювенальної превенції, та викликали ШМД.
За деякий час, вдалось встановити адресу проживання дитини. Направляючись туди почули в радіоефірі повідомлення, що загубилася дитина.

Хлопчика доставили додому та передали дідусеві, який був дуже схвильований. Дідо розповів, що втратив малого з поля зору у громадському транспорті, яким вони поверталися додому. Потім, шукував його самостійно і коли зрозумів що не може знайти звернувся до поліції.

Шановні батьки та опікуни! Пам’ятайте, що саме ви відповідальні за безпеку та життя дитини!

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин