Як калуська вчителька прививає любов до математики (Галицький кореспондент)

  • 09.10.2019 10:21
Як калуська вчителька прививає любов до математики (Галицький кореспондент)

Нещодавно, в інформаційній програмі “Факти” на ICTV вийшов сюжет про сучасне навчання в Україні. Зокрема, в ньому розповіли про вчительку з Івано-Франківщини, яка практикує новітні методи викладання, пише Галицький кореспондент.

Мар’яна Уляк – вчителька математики у Калуському ліцеї №10. Педагог за домашнє завдання ставить «лайки», або «дизлайки», а для кращого сприйняття складних формул використовує все, що має під рукою, навіть паперове сміття.

Також, молода вчителька створила перший україномовни ресурс корисної математики й веде уроки навіть в соціальній мережі “Інстаграм” і вже зібрала більше трьох тисяч підписників. Детальніше про сучасне навчання в Україні можна переглянути ТУТ.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин