Український підліток змусив батьків платити собі аліменти (Народна правда)

  • 09.10.2019 07:50
Український підліток змусив батьків платити собі аліменти (Народна правда)

Український 15-річний підліток, який постійно проживав з бабусею, після розлучення батьків, змусив матір та батька платити собі аліменти.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на офіційний портал Судова влада.

У Сумській області 15-річний підліток звернувся із позовом до суду до своїх батьків, в якому просив стягнути аліменти на свою користь з матері та припинити їх стягнення із свого батька, з тих підстав, що він постійно проживає окремо від батьків з бабусею у Тростянці. Він просив стягувати грошові кошти з батька на свою користь.

Рішення у справі було винесено 1 жовтня. У відповідності до судового рішення, суд після дослідження всіх обставин справи та перевірки їх доказами, позов задовільнив у повному обсязі.

Своє рішення він мотивував вимогами ст. 179 Сімейного кодексу, згідно якої аліменти є власністю дитини, яка має повне право на їх отримання та розпорядження.

Відомо, що хлопець вже закінчив 9 класів та вступив до училища у Харкові, де проживає у гуртожитку.

Нагадаємо, в Україні вступив в силу закон, який стосується виплат аліментів. Зокрема, Сімейний кодекс доповнено нормою, за якою діти тепер мають право на виділ у натурі майна, яке перебуває у спільній сумісній власності батьків.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин