Доктор Комаровський попередив про небезпеку вітрянки (Znaj.ua)

  • 24.09.2019 12:24
Доктор Комаровський попередив про небезпеку вітрянки (Znaj.ua)

Доктор Комаровський, який є чи не найвідомішим українським педіатром, дав відповіді на питання батьків про вітрянку у дітей. Він розмістив на своїй сторінці в Instagram відео з вичерпним поясненням щодо захворювання, пише Znaj.ua.

Відомий педіатр пояснив своїм підписникам, які шанси захворіти вітрянкою після контакту з хворим. Саме це питання батьки дуже часто задають Комаровському.

Євген Комаровський

Лікар Комаровський пояснив, що є неможливим перебувати у дитячому колективі, наприклад дитсадочку, де хтось із дітей хворіє вітрянкою, і в результаті не підхопити захворювання.

Експерт припускає, що у такому разі мінімум – це легка форма вітрянки і найімовірніше дитина нею перехворіє. Комаровський детальніше пояснив батькам, що мається на увазі під "контактом із хворим".


Вітрянка у дитини
"Дуже часто під словом "близько не контактував", люди мають на увазі: не цілувався, не сиділи і не їли за одним столом. Якщо в групі була дитина з вітрянкою, значить всі контактували. Тому, якщо у вас в дитячому саду двічі була вітрянка, а ви не захворіли, значить ви просто не помітили ті кілька прищів, які були, і у вас просто вітрянка протікала легко", – говорить він. Євген Комаровський
Євген Комаровський

Комаровський дав настанови батькам, як діяти у разі, коли в дитини появилися симптоми хвороби. Він попереджує, що самолікування допускається, але лише не в усіх випадках. Наприклад, якщо у дитини виникають симптоми, яких раніше не було ніколи, тоді в обов’язковому порядку треба звертатися до лікаря.

Нагадаємо, раніше доктор Комаровський відповів на питання, яке турбує батьків

Популярні новини зараз:

Комаровський різко звернувся до молодих матусь

Комаровський закликав українців робити щеплення собі і дітям

Рік англійської мови в Україні

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин