В Україні тепер нове свято – День молитви за сім’ю (Рівне Вечірнє)

  • 21.09.2019 17:18
В Україні тепер нове свято – День молитви за сім’ю (Рівне Вечірнє)

Священний Синод Православної Церкви України встановив у Православній Церкві України нове свято: 22 вересня (9 вересня ст.ст.), у день пам’яті святих Богоотців Іоакима та Анни, – День молитви за сім’ю, пише Рівне Вечірнє.

Епіфаній, митрополит Київський і всієї України, предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) підписав розпорядження духовенству, чернецтву та мирянам про Молитву за сім'ю.

Відповідно до рішення Синоду благословляється архієреям та священнослужителям цього дня в усіх храмах Православної Церкви України звершувати молебні святим Богоотцям Іоакиму та Анні як покровителям сім’ї зі спеціальними молитовними проханнями про мир та злагоду у родинах, добре виховання дітей, про духовні блага і земний достаток. Також пропонується присвятити сімейній тематиці проповіді, проводити тематичні сімейні заходи на рівні єпархій і парафій з можливим залученням світських зацікавлених організацій.


Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин