Каша, яка допомогає при гастриті та артриті (Країна здоров’я)

  • 14.09.2019 12:45
Каша, яка допомогає при гастриті та артриті (Країна здоров’я)

Лікарі назвали їжу, яка допоможе врятувати від важких захворювань, попередить ризики розвитку і врятує при гастриті, і при артриті, пише Країна здоров'я.

Фахівці повідомляють, що при гастриті, і при артриті дуже важливо вживати булгур. Він позитивно впливає на всі органи і системи організму. Він добре втамовує апетит і насичує організм вітамінами групи В, кальцієм, калієм, магнієм, залізом, фосфором і клітковиною.

Його радять вживати для профілактики артриту. Також він стане в нагоді тим, хто має серцево-судинні захворювання, через високий вміст вітаміну В6. Такий склад продукту дозволяє контролювати і попереджати розвиток захворювань.

Не менш корисний він для профілактики гастриту. Він очищає організм від токсинів, допомагає кишечнику працювати і сприяє зростанню корисних бактерій.

Булгур сприяє зниженню ризику утворення каменів в жовчному міхурі.

Мікроелементи, які входять до складу крупи благотворно впливають на шкіру обличчя. У зв'язку з цим з булгура радять також робити маски і скарабеї для шкіри.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин