Понад 800 людей хочуть стати головами прикарпатських РДА (Галка)

  • 19.08.2019 15:35
Понад 800 людей хочуть стати головами прикарпатських РДА (Галка)

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль закликає всіх бажаючих подавати заяви на посаду голів РДА, інформує Галка.

На апаратній нараді 19 серпня голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль наголосив, що певного терміну для подання заяв немає. За його словами, на платформу LIFT наразі надійшло понад 870 заяв, інформує “Галка”.

“Дедлайну подачі заяв немає, а конкурс буде дуже серйозним. Кандидати доведеться проходити навіть психологічний тест. Станом на п’ятницю нам надійшло 870 заяв”, – говорить Шмигаль.

Умови для кандидатів: вища освіта, вміння ефективно керувати людьми, сміливість перед телекамерами та питаннями журналістів, вміння працювати з великим потоком інформації, негативне ставлення до корупції і минуле без криміналу. Також потрібні базові знання законодавства України.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин