Близнюки народилися з різницею у 2,5 місяці (Znaj.ua)

  • 18.08.2019 17:19
Близнюки народилися з різницею у 2,5 місяці (Znaj.ua)

З'явилася інформація, що мешканка казахстанського міста Уральськ, 29-річна Лілія Коновалова змогла провести на світло близнюків – дочку і сина - з різницею у 2,5 місяця. Виявляється, і таке теж можливо.

Про це повідомляє Znaj.ua з посиланням на казахські ЗМІ.

За інформацією журналістів, дівчинка народилася в перинатальному центрі Уральська на термін 25 тижнів, а через два місяці та 16 днів народився її молодший брат. Вага дівчинки при народженні становив 850 грамів, зріст - 42 сантиметри. Хлопчик зростом 50 сантиметрів важив 2,9 кілограма.

Рідкісний в медичній практиці випадок пояснюється анатомічною особливістю організму породіллі — подвійний маткою. Як наголошується в повідомленні Моз Казахстану, шанси на народження живої дитини при подвійний матці складають один на 50 мільйонів.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин