Група крові і онкологічні захорювання (Znaj.ua)

  • 13.08.2019 12:56
Група крові і онкологічні захорювання (Znaj.ua)

Фахівці Каролінського університету з'ясували, що власники першої групи крові набагато рідше хворіють на рак. Про це повідомляє Znaj.ua з посиланням на Clutch.

Щоб прийти до такого висновку, науковці протягом 35 років вели спостереження за станом здоров'я майже 1,1 мільйона осіб.

В результаті було виявлено, що між групами крові та ризиком захворіти на рак існують різні кореляції.

Зокрема, у власників другої групи крові підвищений ризик розвитку раку шлунка. У людей з третьої і четвертої груп крові спостерігається найвищий ризик раку підшлункової залози.

А ось володарів першої групи крові можна назвати щасливчиками - саме вони краще захищені від виникнення раку. Однак ці люди частіше за інших хворіють на гастрит, виразку шлунка і іншими хворобами шлунково-кишкового тракту.

Нагадаємо, що експерти вважають, що група крові впливає на тривалість життя людини. Надані дані дослідження свідчать про те, що набори антитіл, еритроцитів і антигенів визначають, які шанси у людини дожити до глибокої старості.

Як повідомляв портал Знай.ua, канадські вчені помітили зв'язок між підвищеним інсуліном в крові і онкологічними захворюваннями.

Також портал Знай.ua писав, що вчені зі Школи громадської охорони здоров'я Джона Хопкінса в Балтіморі, США, визначили, що ризик ранньої смерті від різних проблем здоров'я можна зменшити на 25%.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин