Тотальні перевірки соцвиплат зачеплять усіх (Znaj.ua)

  • 13.08.2019 11:26
Тотальні перевірки соцвиплат зачеплять усіх (Znaj.ua)

Партія "Слуга народу" збирається скоро провести верифікацію всіх соціальних виплат. Перевірки торкнуться всіх отримувачів субсидій, пенсіонерів, матерів-одиначок та інших категорії населення, які отримують фінансову допомогу, інформує Znaj.ua.

Про це розповіла депутат Галина Третьякова, повідомляє "Час Пік".

"Сьогодні розмовляла про верифікацію всіх соціальних виплат. Пенсійний фонд – це 400 з гаком від всіх соціальних виплат - а їх там більше 700 млрд. Пенсійний фонд – один з. Загалом, інвентаризувати і перевіряти треба все. Розмовляла навіть з нашим антикорупційним комітетом про те, що нам потрібно відпрацьовувати цей механізм", – повідомила Третьякова.

За словами спеціаліста, після проведення відповідних перевірок, значна частина українців взагалі можуть втратити соцдопомогу. Однак, як підкреслила політик, такі заходи дуже необхідні.

Наразі не повідомляється, як здійснюватимуться перевірки.

В розробленому Мінфіном законопроекті пропонують створити єдину інформаційну платформу, де буде розміщена інформація з різних реєстрів і держвідомств. Доступ до цій платформі буде обмежений, що забезпечить збереження персональних даних.

Всі хто звертають за допомогою до держави, будуть в несені в єдину базу.

Перевірку планують проводити в три етапи: до того, як надати допомогу, під час отримання допомоги і після. Зокрема, в законопроекті зазначається, що Мінфін має право ще 3 роки стежити за інформацією про чоловіка, який вже втратив право на пільги.

"Дозволяється верифікація інформації про реципієнтів, які не отримують допомогу в період до 3 років", – йдеться у законопроекті.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин