Епіфаній пояснив ставлення церкви до гаджетів та інтернету (Главком)

  • 13.08.2019 07:34
Епіфаній пояснив ставлення церкви до гаджетів та інтернету (Главком)

Українська церква послуговується «різними сучасними технологіями для того, щоби виконувати власну головну місію – нести Слово Боже та допомагати людям» - предстоятель ПЦУ. (Главком).

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній пояснив, що прагне аби «наша Церква була відкритою, сучасною та доступною для усіх вірян». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Митрополит Епіфаній зазначив, що Українська церква послуговується «різними сучасними технологіями для того, щоби виконувати власну головну місію – нести Слово Боже та допомагати людям».

Водночас предстоятель Єдиної церкви наголосив, що варто «розрізняти: що є головним, а що – похідним, що є змістом, а що – формою, що є метою, а що – засобом її досягнення».
«Не комп’ютер важливий, а те, що за його допомогою можна зробити, не телефон, а те, що за його допомогою можна сказати, не інтернет, а те, що через нього можна донести», - написав Епіфаній.

Предстоятель Української церкви зазначив, що сьогодення неможливо уявити без інформаційних технологій, інтернету, сучасних комунікацій тощо.

«Вони покликані допомагати нам розвиватися, дізнаватися більше, бачити ширше, чути детальніше, аналізувати, а отже – ми не повинні нехтувати такими можливостями», - вважає Епіфаній.

За словами очільника Української церкви, «ми прагнемо, щоб не лише у храмах, а й незалежно від місця перебування – чи на нашому сайті, чи на сторінках соціальних мереж, чи на шпальтах нашої газети – вірянам було духовно затишно разом з усіма братами і сестрами – єдиною помісною автокефальною Православною церквою України!»

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин