Взяли під варту злочинців, які грабували самотніх жінок (Курс)

  • 18.07.2019 12:35
Взяли під варту злочинців, які грабували самотніх жінок (Курс)

У середу, 17 липня 2019 року, до Івано-Франківського міського суду для визначення міри запобіжного заходу доставили двох жителів Львівської області, повідомляє Kurs. Обоє 1979 року народження. Чоловіків обвинувачують у організації та вчиненні розбоїв, підготовці до злочинів, крадіжках в особливо великих розмірах та бандитизмі.

Вказаним особам досудове слідство інкримінує відразу декілька епізодів злочинної діяльності, зокрема із застосуванням зброї та насильства, нформує Фіртка..

Члени вказаної групи підшукували собі жертв, які б не могли чинити їм опору, переважно самотніх жінок, та здійснювали на них розбійні напади.

Однією із жертв вказаних злочинців стала жителька Перегінська, яка займалася торгівлею ювелірними виробами.

Суд, дослідивши матеріали справи та врахувавши усі наведені слідством ризики, ухвалив застосувати щодо обидвох підозрюваних міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Оскільки злочини, які вчиняли підозрювані, мають насильницький характер, то альтернативної міри запобіжного заходу у вигляді грошової застави не розглядали.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин