Гройсман показав «нічний» жилет, який носитимуть школярі (Depo.ua)

  • 11.07.2019 15:00
Гройсман показав «нічний» жилет, який носитимуть школярі (Depo.ua)

В Україні 1 вересня вводиться правило для дітей 1 – 4 класів носити в темну пору доби спеціальні світловідбивні жилети, аби бути помітними для водіїв і учасників дорожнього руху

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Depo.ua з посиланням на "Урядовий портал".

Він нагадав, що рішення ухвалено навесні – під час проведення всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху. І під час засідання питання безпеки дітей як учасників дорожнього руху було одним з головних.

Зразок спеціального одягу для дітей вже підготовлено. Глава уряду продемонстрував жилет мамам і татам, які зібралися у Києві обговорити питання перебігу урядової ініціативи "Чужих дітей не буває".

"З 1 вересня, 1-4 класи, всі учні мають бути із спецжилетами, які дадуть можливість дитині бути помітною в темну пору доби. Треба створити систему захисту дітей. Питання безпеки на дорогах тут має надважливе значення", – сказав Гройсман.

Жилети будуть індивідуальними і безкоштовними.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин