Українка хотіла провезти кольє у спідній білизні (УНН)

  • 11.07.2019 07:06
Українка хотіла провезти кольє у спідній білизні (УНН)

УНН. Повертаючись із Туреччини, громадянка України не задекларувала придбані за кордоном прикраси. Про це УНН повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Запорізькій області.

Як зазначається, у Запорізькому міжнародному аеропорту під час митного оформлення пасажирів рейсу "Сабіха-Запоріжжя", одна із подорожувальниць для проходження контролю обрала "зелений коридор".

"Під час проведення контролю, пасажирці було запропоновано пройти через стаціонарний металошукач, який показав, що у неї під одягом наявні металеві предмети. Виявилося, що громадянка провозила у спідній білизні ювелірні вироби – чотири кольє з металу жовтого кольору загальною вагою 342 грами, які вона приховала від митного контролю", - зазначили у ГУ ДФС.

За зовнішніми ознаками, як вказано, прикраси не були у використанні.

"Пасажирка повідомила, що придбала кольє в Туреччині, їх вартість становить 7300 доларів США (186 896 грн за курсом НБУ), що було зазначено у наявному у неї чеку", - додали фіскали.

Ці товари, як повідомляється, не були заявлені за встановленою формою та ввезені всупереч вимог п. 4 ст. 374 Митного кодексу України. За цим фактом розпочато справу про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучені.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин