На Рогатинщині через удар блискавки горіла господарська будівля (Бліц)

  • 21.06.2019 11:20
На Рогатинщині через удар блискавки горіла господарська будівля (Бліц)
Минулої доби ліквідовано 3 пожежі, пише Бліц. Про це інформує управління ДСНС в області.

20 червня о 17:28 у селі Кривоброди Косівського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено покриття та перекриття. На пожежі врятовано 1 господарську будівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

20 червня о 17:30 у селі Гута Богородчанського району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття та покриття, речі домашнього вжитку. На пожежі врятовано 1 житлову та 1 господарську будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

20 червня о 19:14 у селі Журавеньки Рогатинського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено перекриття та покриття та речі домашнього вжитку. На пожежі врятовано 1 житлову та 1 господарську будівлі. Причина виникнення пожежі – попадання розряду блискавки.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин