На Косівщині долають наслідки стихії (Косівська РДА)

  • 08.06.2019 06:35
На Косівщині долають наслідки стихії (Косівська РДА)

6 червня у Косівському, Коломийському та Тлумацькому районах пройшли грози, сильні опади у вигляді дощу, місцями град. Внаслідок цього відбувся підйом рівня води у місцевих потічках, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будівель та сільськогосподарських угідь у 8-ми населених пунктах, зокрема, м. Косів та с. Вербовець, с. Стопчатів, с. Смодна, с. Пістинь Косівського району; с. Велика Кам’янка та с.Турка Коломийського району; с. Діброва Тлумацького району.

За попередньою інформацією, в м. Косів підтоплено близько 10 господарств, пошкоджено дорожнє полотно на вул. Павлика, Над Гуком; в с. Смодна Косівського району підтоплено близько 25 господарств, в с. Вербовець Косівського р-ну підтоплено біля 100 господарств, зруйновано 3 автомобільні переїзди у присілках Гордаків, Кічера, Гавриле, пошкоджено дорожнє покриття вулиць Франка, Павлика, Галана, Лесі Українки, провулку Банський.

Підрозділами управління ДСНС в області спільно з комунальними організаціями здійснено 10 виїздів для надання допомоги населенню по відкачуванню (відведенню) води, евакуйовано одну особу з підтопленого житлового будинку у селі Турка Коломийського району.

До проведення робіт залучено 10 одиниць техніки та 26 чоловік, у тому числі від ДСНС в області 9 одиниць техніки, 9 мотопомп, 25 чоловік особового складу.

Джерело: вебсайт Косівської РДА

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин