Нічний рейд місцями проживання неплатників аліментів (Бліц)

  • 15.05.2019 10:00
Нічний рейд місцями проживання неплатників аліментів (Бліц)
13 травня державні виконавці Івано-Франківського міського відділу ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській області провели «нічний» рейд, інформує Бліц.

Державні виконавці здійснили виїзди за місцем проживання боржників по аліментах, надали роз’яснення змін до чинного законодавства, залишили виклики, провели перевірки майнового стану боржників.

Також окремим боржникам представили квитанції, що свідчать про часткову сплату аліментів.

В Управлінні державної виконавчої служби ГТУЮ наголосили, що обов’язком боржника є щомісячне інформування державного виконавця про сплачені аліментні платежі безпосередньо стягувачу.

Слід зазначити, що у відповідності до ст. 1291 Конституції України суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов’язковим до виконання. У відповідності до вимог ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець зобов’язаний вживати передбачених цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії, а також здійснювати заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом і цим Законом.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин