На Косівщині ремонтують дитячий садок

  • 05.04.2018 14:48
На Косівщині ремонтують дитячий садок

Тривають ремонтні роботи дошкільного навчального закладу “Покутянка”, що розташований у селищі Кути Косівського району, повідомляє "Галка".

Під час візиту очільник району особисто перевірив виконання капітального ремонту приміщення дитячого садка. Також представники місцевої влади обговорили вирішення нагальних питань, терміни та якість виконання робіт.

- “Необхідно якомога швидше закінчити внутрішні ремонтні роботи та роботи з благоустрою, щоби 1 вересня 2018 року “Покутянка” прийняла дошкільнят”, – зазначив Віталій Васильович.

Нині там в стадії завершення внутрішні роботи, але необхідно завершити установку очисної системи, електрифікації, газопостачання та вирішити питання з благоустрою території навколо дитячого садочка, інформує Косівська РДА.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин