Буревій знищив 70 гектарів лісу в Карпатах

  • 04.10.2017 07:40
Буревій знищив 70 гектарів лісу в Карпатах

Внаслідок буревію, який пройшов наприкінці вересня на Прикарпатті, окремі лісові насадження ДП “Ворохтянське ЛГ” отримали численні пошкодження різного ступеня.

На даний час проводяться обстеження та відведення пошкоджених дерев в санітарну рубку. За попередніми підрахунками суцільні вітровали пройшли на площі у 8 гектарів. Вибірково пошкодженої вітровальної деревини – 70 гектарів, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Нагадаємо, внаслідок буревію, який пройшов на Прикарпатті наприкінці червня, найбільше постраждало саме Ворохтянське лісове господарство. Тоді негода пошкодила насадження на площі 212 гектарів.

До слова, передбачити таку стихію і зменшити її збитки та масштаби практично неможливо.

вор9

вор1

вор2

вор3

вор4

вор5

вор6

вор8

вор11

вор10

вор12

вор13

вор14

вор15

вор16

вор17

вор18

вор20

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин