Прикарпатські активісти закрили сезон будівельних робіт в обсерваторії на горі Піп Іван

  • 09 листопада 2015 р.
Прикарпатські активісти закрили сезон будівельних робіт в обсерваторії на горі Піп Іван

На Прикарпатті активісти “Туристичного товариства “Карпатські Стежки” з 30.10 по 5.11.2015 разом з іншими волонтерами та працівниками закрили будівельний сезон робіт в обсерваторії на горі Піп-Іван.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Василь Фіцак, повідомляє ГК.

“Вдалось встановити три металеві віконниці в приміщенні дизельної, та підмурувати їх, було встановлено й дерев’яні двері. Тож дизельна тепер повністю закрита. Для потреб туристів виділено дві кімнатки в перешийку господарського блоку з головною будівлею. Тут встановлено двері, вікна, та дерев’яний настил. У негоду тут можна сховатись та заночувати. Встановили металеву кришку-заглушку на димар.

У приміщенні, де облаштовано пост рятівників встановили ще одні двері в коридорчику. Вдалось заклепати тріщини мідної покрівлі на даху. Причиною пошкодження частини покрівлі може бути бракована мідна бляха, не виключено, що і туристи які туди постійно залазять і ходять в тяжких черевиках могли її прорвати. Хтось навіть свідомо зробив декілька дірок у блясі, гострим предметом”, – йдеться у повідомленні. 

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин