На Верховинщині відбувся Всеукраїнський зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників «Буковець-2016»

  • 15 січня 2016 р.
На Верховинщині відбувся Всеукраїнський зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників «Буковець-2016»
У Зборі взяли участь близько сотні юнаків та дівчат віком від 10 до 18 років та активісти руху із Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Житомирської та Івано-Франківської областей. Вже традиційно навчально-тренувальний збір юних рятувальників розпочався урочистим відкриттям у мальовничому селі Буковець Верховинського району.

Після відкриття професійні рятувальники провели показові виступи та майстер-класи для учасників Збору. Вже наступного дня, рано-вранці юні рятувальники почали здійснювати сходження до заповідного урочища "Писаний Камінь".

Самі змагання з рятувального багатоборства «Пошуково-рятувальні роботи в зимовий період» включали в себе низку етапів, які вимагали  вправності і завзяття. Юні рятувальники демонстрували свої вміння у наведенні навісної переправи через річку, переправи на колоді, пошуку  в лавині двох потерпілих за допомогою  лавинного датчика, GPS орієнтування на місцевості, спуску по сніжно-трав’янистому схилі за допомогою  льодоруба, транспортуванні потерпілого за допомогою ак’ї. 

У підсумку, загальнокомандне перше місце у старшій групі виборола команда  Тернопільської області,  друге –  Миколаївської області,  третє – команда Рівенської області. У молодшій групі першою стала команда Миколаївської області,  другою – Запорізької,   третьою  – Тернопільської.  В особистих заліках переможцями стали члени  команди Івано-Франківської області.   Зимовий навчально–тре­ну­ва­­ль­ний збір «Буковець-2016» завер­ши­вся урочистим закриттям та нагородженням переможців, які от­ри­­­­мали дипломи, кубки, медалі та при­зи від Всеукраїнського грома­д­­сь­кого дитячого руху «Школа бе­з­пеки», дипломи   також отримали всі учасники збору.

Крім навчально-тренувальних занять відбулися і різноманітні культурно-роз­ва­­жальні за­хо­ди. Юні рятувальники взяли участь у спортивних іграх, те­ма­­тичних конкурсах, зокрема у конкурсі на честь нового року «Рятувальники мають талант», відвідали  музей Гуцульщини та Івана Франка, ознайомилися  з традиціями нашого краю.  За сло­­­­­­вами ді­тей та керівників команд, у них залиши­лися найкращі враження від органі­зації і про­ведення, передусім вони бу­ли вдячні ря­ту­вальникам Прика­р­паття, голо­ві ру­ху «Школа безпеки» Аллі Нег­рі­єнко, його волонтерам та ак­тивістам за змістовний ві­дпочинок, адже, як за­зна­ча­ють ді­ти, вони не ті­льки зус­т­ріли нових дру­зів, ве­се­­ло та кори­сно про­вели ка­нікули, а й збагатили свої знання з правил безпеки жи­ттє­ді­я­льності.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин