На Верховинщині облаштували мінеральне джерело «Буркут»

  • сьогодні, 15:12
На Верховинщині облаштували мінеральне джерело «Буркут»
У рамках природоохоронного проекту «Збереження карпатських пралісів», який здійснюється з ініціативи Українського товариства охорони птахів, за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) на території НПП «Верховинський» в урочищі Штефулець облаштовали мінеральне джерело «Буркут».

Зокрема, збудовано пішохідний місток через річку Чорний Черемош, встановлено альтанку, стіл та лавочки, щоб відпочивальники і туристи, скуштувавши мінеральної води, могли зручно відпочити. Також встановлено ємкість для збору сміття. Огороджено територію мінерального джерела «Буркут» та встановлено інформаційний щит із описом мінерального складу води.

На переконання організаторів, проведена робота сприятиме підвищенню рівня екологічної культури відвідувачів і туристів, оздоровленню їх мінеральною водою, ознайомленню з об’єктами природи, які охороняється, а саме: смерековими пралісами, старовіковими деревами, рідкісними видами рослин, представниками тваринного світу тощо.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин