На Верховинщині затримали чоловіка який зрубав п'ять смерек

  • сьогодні, 17:16
На Верховинщині затримали чоловіка який зрубав п'ять смерек

Злочин проти довкілля виявили верховинські правоохоронці спільно з працівниками Верховинського районного лісгоспу. У його вчиненніобґрунтовано підозрюють одного з місцевих мешканців.

Як з’ясували правоохоронці, п'ять дерев породи смерека кубомасою 2,28 м3 на території лісгоспу на власний розсуд зрубав житель району, заподіявшицим збитків у сумі близько 9200 гривень.

Підозрюваний зізнався у скоєному злочині та розповів поліцейським, щодеревину планував використати для потреб у господарстві.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 246Кримінальногокодексу України (незаконна порубка лісу). За такі дії чоловікаможутьоштрафувати на суму від п'ятдесяти до ста неоподатковуванихмінімумівдоходів громадян або заарештувати на строк до шестимісяців.Також,відповідно до санкції цієї статті, покаранням може бутиобмеження воліна строк до трьох років або позбавлення волі на той самийстрок.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин