Кіберзлочинець крав гроші з карток громадян (Стопкор)

  • 21.12.2019 17:23
Кіберзлочинець крав гроші з карток громадян (Стопкор)

У Дніпрі кіберполіція вирахувала зловмисника, який дублював картки людей та крав їхні гроші, пише Стопкор.

31-річний чоловік ретельно спланував цю махінацію. Він замовив понад сотні карток, які не мали ідентифікатора користувача. Їх він надалі використовував для дублювання карт громадян і зняття з них коштів.

Схема була такою: під час використання банкомату він робив вигляд, що у нього виникли якісь проблеми з його використанням, і пропускав до нього наступного в черзі. При цьому чоловік попередньо проводив маніпуляції з банкоматом, які дозволяли скопіювати картку наступного користувача.

Отримавши доступ до даних, він міняв фінансовий номер телефону на свій, даючи собі доступ до інтернет-банкінгу потерпілого. Таким чином, він зміг не тільки викрасти наявні на карті кошти, а й збільшити до допустимого максимуму кредитні ліміти і використовувати і їх, передає департамент кіберполіції України.

В цілому за півроку він вкрав понад мільйон гривень. Під час обшуку в його помешканні поліцейські знайшли скомпрометовані картки, мобільні телефони та сім-карти, які використовувалися в злочинній діяльності.

Досудове розслідування триває.

Мешканцю Дніпропетровщини оголошено про підозру. Судом винесено рішення щодо його арешту з правом внесення застави в розмірі 38 420 гривень.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин