Українці на першому місці в ЄС (Znaj.ua)

  • 26.10.2019 10:44
Українці на першому місці в ЄС (Znaj.ua)

В країни Європейського союзу найбільшу національну групу, які просять дозвіл на проживання, становлять мешканці України. Відповідну інформацію опублікували у звіті Євростату за підсумками 2018 року, пише Znaj.ua.

Як зазначається, в Євросоюзі за минулий рік видали іноземцям 3,225 млн первинних дозволів на проживання, що на 0,4% більше, ніж в 2017 році.

Найбільше відповідних документів отримали саме громадяни України - 527 тис. Зауважимо, що найбільше українці просили проживати у Польщі, де й видано 78% усіх дозволів.

Відтак, на мешканців України припадає найбільша кількість виданих документів на проживання в тій, чи іншій країні - понад 16%. До прикладу, друге місце за кількістю виданих дозволів займають громадяни Китаю, які отримали 206 тис. Віз, з яких майже половина видана у Великобританії. Слідом ідуть громадяни Індії (197тис., З яких 38% у Великобританії), Сирії (174 тис., З яких 71% в Німеччині), Білорусі (138 тис., З яких 92% в Польщі).

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин