Пиво вбереже від розвитку діабету (Країна здоров’я)

  • 18.09.2019 16:25
Пиво вбереже від розвитку діабету (Країна здоров’я)

Китайські вчені прийшли до висновку про те, що помірне вживання пива підвищує показники метаболізму глюкози. А від них залежить ймовірність людини зіткнутися з діабетом, пише Країна здоров’я.

Радісна новина для мільйонів українців, які відносять себе до любителів пінистого напою. Китайські вчені встановили, що вживання півлітра пива на день забезпечує додаткову профілактику діабету другого типу. Втім, той же ефект можна отримати і від одного келиха вина. Помірне вживання алкоголю в розмірі не більше двох з половиною одиниць на день може поліпшити метаболізм глюкози. Діабет другого типу характеризується порушеною здатністю розщеплювати глюкозу, що призводить до стрибків рівня цукру в крові, резистентності до інсуліну і збільшенню зайвої ваги.

Втім, висновки китайських вчених вже зазнали суттєвої критики з боку їхніх колег з інших країн світу. Вони підкреслюють, що в жодному разі не можна рекомендувати людям захищати себе від діабету за допомогою алкоголю, оскільки спиртні напої можуть провокувати небезпечні зміни рівня цукру в крові. А це, в свою чергу, призведе до зайвої ваги і ожиріння, які є основними драйверами діабету другого типу.

Однак китайські експерти підкреслюють, що мова йде виключно про помірне вживання спиртних напоїв. Свої висновки вони зробили на основі метааналізу 10 досліджень, які вивчали зв'язок алкоголю і діабету другого типу. Вживання спиртних напоїв покращувало метаболізм глюкози, що знижувало показники інсуліну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Тайланді через пиво помер чоловік

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин