У Польщі затримали українця, який перевозив мігрантів (Depo.ua)

  • 18.09.2019 15:48
У Польщі затримали українця, який перевозив мігрантів (Depo.ua)

Як заявила прессекретар Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєта Пікор, чоловіка підозрюють у нелегальному перевезенні іммігрантів з Франції до Великої Британії, передає Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Чоловіка затримали в ніч на середу, 18 вересня, під час перевірки пасажирів автобуса, який їхав із Польщі через прикордонний перехід у Медиці (Підкарпатське воєводство).

Українця підозрюють в участі у злочинній групі, яка перевозила іммігрантів з Франції до Великої Британії на човні, використовуючи Ла-Манш. Інтерпол шукав підозрюваного в десятках країн світу.

Чоловік перебував у Польщі легально і повертався до свого рідного міста в Україні.

"Коли його затримали прикордонники, він був абсолютно здивований і не очікував такого перебігу подій", – сказала вона.

З початку 2019 року підкарпатські прикордонники вже затримали понад 250 людей, розшукуваних польською владою та правоохоронними органами інших європейських країн.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин